Пригода трапилася у Голобах Ковельського району.

За фактом жорстокого побиття керівника закладу культури поліція відкрила кримінальне провадження і проводить розслідування, пише Район.Ковель.

Про цей прикрий випадок розповів 9 жовтня на позачерговій сесії Ковельської районної ради депутат Федір Вишневський. Інцидент трапився ще минулої п’ятниці в Голобському Будинку мистецтв. Під час дискотеки один з відвідувачів побив директора Григорія Тарасовського, який нині перебуває у лікарні.

“За словами свідків, у залі було чоловік п’ятдесят… І ніхто йому навіть не протягнув руку, щоб його підняти. Люди знають, хто винуватець. Ось така наша молодь. Він знайшов у собі сили піднятися. Ледь опустився зі сходів. Там стояли кілька груп молодих людей – по п’ять-шість чоловік. І йому ніхто не допоміг, не провів на «швидку». Він сам викликав “швидку” і вже там, у Голобській лікарні, втратив свідомість”, – говорить Федір Вишневський.

Як повідомив депутатів заступник начальника сектору превенції Ковельського відділу поліції Юрій Єрохін, за даним фактом триває розслідування.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  П’яний водій побив поліцейських на Камінь-Каширщині