На Волині помер 96-річний ветеран, інвалід війни, командир взводу розвідників, підполковник запасу Павлюк Іван Ничипорович.

Про це ІА Волинські Новини повідомила Волинська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій.

«Відійшов у вічність один із уже останніх представників «золотого фонду» української нації. Ще минулого року на День перемоги фронтовик Іван приймав на своєму обійсті дітей, внуків та правнуків. І його бойові груди мали силу достойно нести бойові нагороди в його тоді 95 років… Іван Ничипорович завжди був моральним авторитетом своєї родини. Пройшовши горнило війни, він ще 50 років працював на трудовому фронті, був життєлюбом, завжди приходив на допомогу людям. Все своє свідоме життя віддав служінню українському народу», – зазначили представники організації.

Довідково:

Павлюк Іван Ничипорович, 1925 року народження, уродженець Рожищенського району Волинської області.

З березня 1944 року брав участь у визволенні Білорусії, Прибалтики, Східної Пруссії. Отримав 12 поранень. Кавалер ордена Вітчизняної війни 1 ступеня, нагороджений медалями «За відвагу», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр».