На Волині ліквідовано канал міжнародний контрабандного перевезення цигарок.

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно із працівниками УВВБ «Північ» ДПС у Волинській області та УСБУ у Волинській області під процесуальними керівництвом прокуратури області ліквідовано міжнародний канал незаконного постачання тютюнових виробів на територію регіону, – повідомляє служба інформації ДПС у Волинській області.

В ГУ ДФС у Волинській області повідомляють, що правоохоронці відстежили маршрут контрабандистів та затримали фуру з масштабною партією контрабандних цигарок.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинські прикордонники знайшли контрабандні цигарки у вагоні з рудою

Відтак, під час огляду транспортного засобу «Renault magnum», яким перебував під керування громадянина Республіки Білорусь, виявлено спеціально виготовлений тайник з ламінованих ДСП, що знаходився у причепі  автомобіля. Саме тут зловмисники розмістили  тютюнові вироби марки «Фест» в кількості 130 000 пачок виробництва Республіки Білорусь без марок акцизного податку встановленого зразка України.

Весь незаконний вантаж цигаркової контрабанди вартістю понад 5 мільйонів гривень  і транспортний засіб вилучено.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності та проведення відповідних експертиз.