Рейдові перевірки для виявлення перевізників-“нелегалів” проводили з 9 по 18 червня.

Зокрема, шукали тих перевізників, які надають послуги без відповідних дозвільних документів, пише пресслужба Волинської ОДА.

За цей період в області виявлено 26 перевізників-“нелегалів”. З них:

  • 12 – це перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів та їх багажу легковими автомобілями-таксі без дозвільних документів;
  • 10 – перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення без дозвільних документів;
  • 4 – перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів автобусом на замовлення без дозвільних документів.

На вказаних перевізників складено 26 актів про порушення транспортного законодавства, відповідальність за які передбачає накладання адміністративно-господарських штрафів на загальну суму 44 тис. грн.

Також складено 12 протоколів про адміністративні порушення за ст. 164 КуПАП, які будуть передані до суду. У разі винесення судом рішень про застосування штрафів, сума фінансових санкцій становитиме від 204 до 408 тис. грн.

Здійснювали заходи посадові особи управління Укртрансбезпеки у Волинській області спільно з перевізниками, управлінням патрульної поліції у Волинській області та представниками Волинської ОДА.

Нагадаємо, на Волині посилюють карантин. Зокрема, обласна комісія з питань ТЕБ та НС рекомендує зупинити міжобласне сполучення.