У Башликах врешті завершили будівництво школи, вже ось-ось діти навчатимуться у нових класах. Замість старого клубу, пристосованого під школу, місцеві школярі тепер сидітимуть у нових, сучасних класах.

Щоправда, як розповідають місцеві, ремонт у школі зробили не на совість. Заклад ще не відкрили, а його вже підтоплює.

Тривалий час школа вважалася довгобудом: її фундамент заклали ще у 2018 році. А до того ще з двадцяток років чекали фінансування, розповідає місцевий житель Олександр Лебідь.

Щоправда, нині, коли місцеві врешті добилися свого, – не надто раді. Бо школу ще не встигли відкрити, а тут вже є загроза для здоров’я школярів. У підвалі – вода. Через постійні підтоплення вже невдовзі у новобудові може з’явитися грибок, від якого так мріяли втекти із попередньої школи. Причина цьому – неякісно виконані роботи, каже Олександр Лебідь.

Підрядник же запевняє: все зробили на совість, а от причину підтоплення у підвалі називають свою.

Трубу прорвало. Її підремонтували. Справді була вода, але її викачали, її нема. Надіємся, що й не буде”, – каже керівник підприємства-підрядника “Олицький агробуд” Олег Войчак.

І поки ті просто сподіваються, небайдужі мешканці вимагають негайного вирішення проблеми.

На відкритті школи – підрядники, голова обласної ради, адміністрації та народні депутати. Після екскурсії поверхами школи пішли оглядати підвал. Підтоплений. Поки підрядник твердить: нема проблеми.

Владці обіцяють таки з’ясувати причини підтоплень.

До слова, ця школа – одна із найдорожчих в області. Школа розрахована на майже 400 школярів. В її стінах навчатимуться близько 3 сотень башликівських дітлахів і приїздитимуть із сусідніх сіл.