У Волинській області скасували частину послаблень протиепідемічних заходів. Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про повідомляє пресслужба Волинської облдержадміністрації.

“Рішення зумовлене високим рівнем захворюваності та 100 тис. населення (показник інцидентності) в області”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомила головна державна санітарна лікарка області Наталія Янко, станом на сьогодні на Волині інцидентність становить 12,89  при допустимій нормі – не вище 12-ти. Зокрема, найвищий показник нині у Володимир-Волинському районі – 39. Серед активних вогнищ залишається місцева птахофабрика.

На Волині скасують послаблення, дозволені попереднім рішенням комісії, 29 травня. За виключенням пасажирських перевезень, адже їх робота регламентується постановою КМУ №435.

До населених пунктів, де послаблення і досі заборонено (смт Олика Ківерцівського району, м.Ковель, Ковельський район), потрапили також м.Володимир-Волинський та Володимир-Волинський район.  ВІдповідно пасажирські перевезення там скасовані.

«В окремих районах  досі дуже складна ситуація і мова про послаблення взагалі не ведеться. Щодо решти території, то всі обмежувальні заходи діятимуть до того моменту доки ситуація не стабілізується», – зазначила заступниця голови ОДА Тетяна Щербак.