Суд обрав запобіжний захід волинянину, підозрюваному в жорстокому поводженні з твариною

22 липня 2021 року слідчий суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання особі, яка підозрюється у жорстокому поводженні з твариною у присутності малолітніх, вчиненому активним способом (ст. 299 ч. 3 КК України), – пише пресслужба суду.

Згідно з матеріалами слідства, 16 червня 2021 року близько 18:30, перебуваючи за місцем свого проживання у селі Старий Загорів Володимир-Волинського району, підозрюваний у присутності двох малолітніх дітей кухонним ножем перерізав яремну вену своєму собаці, котрий знаходився на прив’язі. Внаслідок завданих тілесних ушкоджень собака загинув.

Прокурор та слідчий просили обрати запобіжний захід підозрюваному у вигляді особистого зобов’язання. За результатами розгляду вказаного клопотання підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Довідка: вчинення кримінального правопорушення (злочину), передбаченого частиною 3 статті 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами) карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.