На Волині судили  школяра, який шантажував однолітків і вимагав у них гроші. Хлопця засудили до трьох років тюрми з іспитовим терміном 1,6 року.

Вирок Нововолинський міський суд виніс 7-го серпня, – пише БУГ.

Нагадаємо, 14-річного хлопця затримали 11-го грудня, коли той намагався взяти від однолітка 500 гривень, які виманив шантажем.

З’ясували, що  неповнолітній робив це неодноразово. 20  вересня 2018 року обвинувачений, перебуваючи на території дитсадка №6, висловив одну вимогу чотирьом підліткам про передачу йому грошей – 550 гривень. Гроші школярі мали зібрати до середини жовтня 2018 року. В разі відмови – хлопець погрожував їх побити.

Крім того під погрозами засудженому передали мобільний телефон “Номі”, вартістю 889 гривні, який той вимагав.

Схожий випадок стався і 18  листопада 2018 року на території школи №5. Підсудний  вимагав у неповнолітнього 600 гривень з умовою передати до 10  грудня, із погрозою застосування насильства у разі невиконання вказаних вимог. 11  грудня одноліток віддав 500 гривень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  23-річний волинянин з пістолотем напав на перехожого

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав.

Суддя призначив покарання у виді позбавленні волі на строк три роки. Неповнолітнього звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року шести місяців іспитового строку не вчинить нового злочину.