На Волині судитимуть інспектора роти №2 Управління патрульної поліції у місті Луцьку за підроблення та збут офіційного документа, який видається та посвідчується нотаріусом.

Правоохоронець  20 квітня 2017 року  у Володимирі-Волинському підробив офіційний документ – договір користування правом виїзду за кордон, посвідчений нотаріусом у Республіці Польща, – повідомили у прокуратурі області.

Чоловік зробив це з метою подальшої реалізації та надання законності перебування на території України автомобіля марки «Volkswagen Passat» на польській реєстрації, яким на той час керував,

У нотаріально посвідчений бланк договору поліцейський власноруч  кульковою ручкою польськими літерами та цифровими записами вніс  неправдиві відомості. Опісля він також поставив на документі підписи від імені сторін договору.

Унаслідок підроблення та передачі правоохоронцем цього договору громадянину за особою були закріплені наслідки правового характеру у вигляді користування транспортним засобом на невизначений період та безперешкодного керування ним на території України з правом виїзду за кордон.

Невдовзі правоохоронець постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.