Олені з воротнівського вольєра уже вільно освоюють ліси Ківерцівського району. 

Дев’ять оленів, які мешкали у вольєрі, що на території Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», лісівники випустили у вільний простір. Ще 6 особин лишилися жити у вольєрі, – повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

“Тварини почуваються чудово.  Ми часто натрапляємо на них у лісі. Спостерігаємо. Олені приходять до годівничок. Вони досить гарно і швидко прижилися на волі. Тим більше, особливих проблем із пошуком їжі цієї зими немає. Тож є всі умови для їх комфортного проживання”, – зазначає лісничий Воротнівського лісництва Юрій Курчик.

Директор державного підприємства ДП «МГ «Звірівське» Сергій Тишковець розповідає, що олені є своєрідною фішкою підприємства. Хто буває у лісах Ківерцівського району, може спостерігати картину, як цілі оленячі стада подорожують лісами або перебігають через дорогу.

Загалом у ДП «ЛМГ «Звірівське», за даними минулорічного зимового обліку, налічується до півтисячі оленів плямистих, ще до 30 – благородних. Крім того, там мешкають сотні косуль, також кабани, лисиці, зайці.

“Тварини, яких ми утримували у вольєрі на території Воротнівського лісництва, вирощувалися з метою, так би мовити, рекреаційною. Ці ліси віднедавна відіграють важливе туристичне значення в нашій області. Безперечно, зустріч із такими благородними тваринами додасть емоцій лісовій прогулянці”, – зазначає Сергій Тишковець.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку підсвітять пам’ятники і визначні споруди. ФОТО