Катя і Олександр – кияни. Зараз пара у Нововолинській лікарні, обоє не тямлять себе від щастя, адже кілька днів тому під звуки сирен у них народився первісток.

«Ми вирішили, що чекати сенсу нема. Читали, що діти народжуються і в метро, і в бомбосховищах, і в підвалах. І прийняли рішення пересуватися в Нововолинськ», – розповіла Катя.

«Мені зателефонував мій друг, каже, що почалося. Ми самі з Києва, живемо в районі метро «Нивки», там знаходяться завод Антонова і злітна смуга. Тому ми вирішили швидко зібрати речі і втекти, щоб не потрапити під вогонь», – каже Олександр.

Пара почала шукати прихистку на 39-му тижні вагітності. До останнього сподівалися, що таки повернуться до рідного Києва, але ситуація лише погіршувалася. Тож відгукнулися на пропозицію друзів. Ті радо прийняли Сашу і Катю. Щоб усе минуло добре, зусиль доклали лікарі.

«Коли почалися сирени, ми всі спустилися із 2-го поверху у бункер і сиділи там практично до самого моменту народження. З того моменту, як сирени затихли і ми піднялися, минуло хвилин 40, і наш малюк народився», – розповіла новоспечена мама.

Сина назвуть Кавай, що з японської означає «сонячний хлопчик».

І хоч сирени продовжують лунати і пара час від часу спускається у сховище, вони щасливі, що їх троє і всі у безпеці.