На Волині відкрили новозбудоване приміщення Ківерцівського районного суду Волинської області. Загальна кошторисна вартість реконструкції склала близько 48 мільйонів гривень.

Участь у відкритті новозбудованого приміщення взяв Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, а також керівники Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради, Волинського апеляційного суду, голови місцевих судів Волинської області, керівники району, депутати та представники громадськості. Про це повідомили на сайті Державної судової адміністрації України.

Нове приміщення Ківерцівського районного суду обладнане відповідно до Державних будівельних норм України “Будинки і споруди”.

Загальна площа приміщення суду становить 2061,7 м², має 4 зали судових засідань, кімнати свідків, адвокатів, захисників, прокурорів, камери для підсудних з поділом на чоловічі, жіночі та неповнолітніх, окремі санвузли для підсудних,  бокс для заїзду конвойного автомобілю, створені зручні умови для маломобільних груп населення, облаштована дитяча кімната та місце для прийому їжі для працівників апарату суду.

На виконання вимог процесуального законодавства, зали судових засідань суду облаштовані системами  аудіо- та відеофіксування судового процесу.

Також у залах судових засідань для розгляду кримінальних проваджень, на виконання вимог Кримінального процесуального кодексу України, встановлені загородження зі скла, які відокремлюють підсудних від складу суду і присутніх громадян.

В суді встановлено уніфіковану систему контролю і управління доступом,  розміщено найсучасніше обладнання.

Нагадаємо, Ківерцівський суд функціонує з 28 січня 1940 року. Усі роки приміщення суду було розташовано за адресою вул. Грушевського, 20, в м. Ківерці. Штатна чисельність суддів та працівників апарату суду становить 30 осіб. З них: 5 посад суддів, 14 державних службовців, 5 працівників патронатної служби, 3 посади працівників, які виконують функції з обслуговування, та три посади робітників.