На Волині вже цьогоріч розпочнеться ремонт дороги Шацьк-Ратне. Вартість усіх робіт – 398 мільйонів гривень.

Про це під час зустрічі із громадою у Ратному розповів  народний депутат Степан Івахів.

“Депутатові легко зустрічатись з людьми, якщо він має, що їм розказати, про що прозвітуватися. В Ратне їхав зі спокійною душею, бо, чесно кажучи, є чим гордитися. Мені вдалося внести дорогу Шацьк – Ратне в державну програму, і вже цього року почнеться її ремонт. Загальна вартість – 398 мільйонів. Якби я не оббивав пороги, на цю дорогу ніколи б не виділили грошей”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік наголосив, що зараз  держава ремонтує тільки дороги державного та міжобласного значення, а ця – міжрайонна.

“Мені вдалося переконати і перші 75 мільйонів вже лежать на рахунку в області”, – написав чоловік.

Ще одна проблема, яка турбувала місцевих не один рік – водопровід. Старі насоси постійно ламаються і в людей пропадає вода.

“На реконструкцію водопроводу та станції водоочистки потрібно 28 мільйонів гривень, і я буду працювати над залученням грошей на ці роботи. А поки ми зробили перший важливий крок – купили нові сучасні насоси, і після їхнього встановлення постачання води буде безперебійним”, – йдеться в дописі.

Під час зустрічі Степан Івахів разом із людьми склали список справ, які треба вирішити під час наступної каденції. Це – реконструкція фасаду Будинку культури та майдану перед ним, завершення встановлення вікон в обох школах, утеплення фасадів і перекриття дахів, реконструкція стадіону «Колос», вуличні майданчики біля садочків, реконструкція відділення анестезіології та реанімації, інфекційного та пологового відділень райлікарні.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.