На Волині вже цьогоріч розпочнеться ремонт дороги Шацьк-Ратне. Вартість усіх робіт – 398 мільйонів гривень.

Про це під час зустрічі із громадою у Ратному розповів  народний депутат Степан Івахів.

“Депутатові легко зустрічатись з людьми, якщо він має, що їм розказати, про що прозвітуватися. В Ратне їхав зі спокійною душею, бо, чесно кажучи, є чим гордитися. Мені вдалося внести дорогу Шацьк – Ратне в державну програму, і вже цього року почнеться її ремонт. Загальна вартість – 398 мільйонів. Якби я не оббивав пороги, на цю дорогу ніколи б не виділили грошей”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік наголосив, що зараз  держава ремонтує тільки дороги державного та міжобласного значення, а ця – міжрайонна.

“Мені вдалося переконати і перші 75 мільйонів вже лежать на рахунку в області”, – написав чоловік.

Ще одна проблема, яка турбувала місцевих не один рік – водопровід. Старі насоси постійно ламаються і в людей пропадає вода.

“На реконструкцію водопроводу та станції водоочистки потрібно 28 мільйонів гривень, і я буду працювати над залученням грошей на ці роботи. А поки ми зробили перший важливий крок – купили нові сучасні насоси, і після їхнього встановлення постачання води буде безперебійним”, – йдеться в дописі.

Під час зустрічі Степан Івахів разом із людьми склали список справ, які треба вирішити під час наступної каденції. Це – реконструкція фасаду Будинку культури та майдану перед ним, завершення встановлення вікон в обох школах, утеплення фасадів і перекриття дахів, реконструкція стадіону «Колос», вуличні майданчики біля садочків, реконструкція відділення анестезіології та реанімації, інфекційного та пологового відділень райлікарні.