Водій автобуса відмовив у безкоштовному проїзді матері загиблого на Донбасі атовця. Чоловік облаяв пасажирку і змушував вийти з салону.

Інцидент трапився у понеділок, 16 вересня, – пише газета Полісся.

Галина Цепух того дня їхала з села Видерта Камінь-Каширського району у районну лікарню. Зайшла в автобус і показала посвідчення сім’ї загиблого. Однак водій сказав їй оплатити проїзд або вийти з автобуса. За його словами, безплатно їздити нібито мають право лише учасники бойових дій.

Далі чоловік став погрожувати: якщо не вийде пасажирка, то автобус покине він. Згодом так і зробив, за ним із салону вийшли кілька людей.

Такий конфлікт, зі слів Галини Цепух, спровокував водій за 12 гривень (саме стільки коштує проїзд у автобусі з Видерти до Каменя-Каширського).

Затим він кудись зателефонував і уточнив, чи справді жінка може їхати й не платити за проїзд. Лише після цього автобус рушив з місця, але керманич, за словами Галини Цепух, продовжив її ображати.

Вона звернула увагу водія, що варто було б вибачитися перед нею. Він же натомість відповів грубо. Жінка, побачивши в автобусі контакти перевізника, вирішила їх записати.

«Я тебе зараз попишу. Ще тебе в «грамотку» впишуть», – заявив керманич.

Жінка відповіла: «У мене син вписаний в «грамотку», який загинув за таких, як Ви».

Ніхто в автобусі не вступився за матір загиблого Героя. Згодом водій спробував вибачитися перед нею.

Як стало відомо журналістам, чоловік, який сидів за кермом, уже написав заяву на звільнення.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.