Водій автобуса відмовив у безкоштовному проїзді матері загиблого на Донбасі атовця. Чоловік облаяв пасажирку і змушував вийти з салону.

Інцидент трапився у понеділок, 16 вересня, – пише газета Полісся.

Галина Цепух того дня їхала з села Видерта Камінь-Каширського району у районну лікарню. Зайшла в автобус і показала посвідчення сім’ї загиблого. Однак водій сказав їй оплатити проїзд або вийти з автобуса. За його словами, безплатно їздити нібито мають право лише учасники бойових дій.

Далі чоловік став погрожувати: якщо не вийде пасажирка, то автобус покине він. Згодом так і зробив, за ним із салону вийшли кілька людей.

Такий конфлікт, зі слів Галини Цепух, спровокував водій за 12 гривень (саме стільки коштує проїзд у автобусі з Видерти до Каменя-Каширського).

Затим він кудись зателефонував і уточнив, чи справді жінка може їхати й не платити за проїзд. Лише після цього автобус рушив з місця, але керманич, за словами Галини Цепух, продовжив її ображати.

Вона звернула увагу водія, що варто було б вибачитися перед нею. Він же натомість відповів грубо. Жінка, побачивши в автобусі контакти перевізника, вирішила їх записати.

«Я тебе зараз попишу. Ще тебе в «грамотку» впишуть», – заявив керманич.

Жінка відповіла: «У мене син вписаний в «грамотку», який загинув за таких, як Ви».

Ніхто в автобусі не вступився за матір загиблого Героя. Згодом водій спробував вибачитися перед нею.

Як стало відомо журналістам, чоловік, який сидів за кермом, уже написав заяву на звільнення.