Під час об‘їзду Рівненської територіальної громади поліцейський офіцер капітан поліції Василь Стернійчук звернув увагу на нібито покинутий будинок. Правоохоронець вирішив перевірити помешкання та з’ясував, що там проживає літній чоловік, який назвався Василем.

Громадянин розповів, що в цьому будинку живе тривалий час, проте в нього немає коштів для утримання та опалення помешкання, – пише пресслужба ГУ  НП у Волинській області.

Поспілкувавшись із чоловіком, поліцейський вирішив хоч якось допомогти, адже в таких умовах пенсіонера не можна було залишати.

Правоохоронець зв’язався із реабілітаційним центром та повідомив про проблему. Спільно з громадою йому вдалося забезпечити проживання чоловіка в ребілітаційному центрі, на що пенсіонер погодився.

Через декілька днів поліцейський офіцер громади відвідав чоловіка. Дідусь розповів, що в закладі йому комфортно проживати, і він дуже вдячний всім причетним до доброго вчинку.

Василь Стернійчук, поліцейський офіцер Рівненської територіальної громади, зауважив: «Я тут для того, щоб стежити за правопорядком та подавати руку допомоги тим, хто цього, дійсно, потребує. Цей випадок – ще один доказ, що будь-яку проблему можна вирішити, якщо цілеспрямовано діяти разом з громадою».