Поліція встановила чотирьох зловмисників, які розкладали небезпечні речовини в селі Прилуцьке, а також на території Світязя, Шацька, Любомля та Ковеля. Аби повідомляти потенційним покупцям про сховані закладки, вони використовували телеграм-канал.

Про це пише пресслужба ГУ НП у Волинській області.

Виявили розповсюджувачів наркотиків ще кілька днів тому співробітники кримінальної поліції Ковельського районного управління поліції. В мікроавтобусі одного з фігурантів, який зупинили поліцейські, тоді знайшли і вилучили полімерні пакети з речовиною PVP, три скляні колби з нашарування чорного кольору, чотири медичні шприци з нашаруванням синього кольору, три електронні ваги, полімерний пакет з речовиною рослинного походження зовні схожою на канабіс вагою близько 10 грамів тощо.

Відомості за цим фактом належним чином зареєстрували.

Згодом, провівши ряд оперативно-розшукових заходів, поліцейські встановили, що особи причетні до розповсюдження закладок на території області. Це підтвердили і відомості з вилучених мобільних телефонів фігурантів. Нині відомо про більш, ніж 300 місць закладок небезпечних речовин. Більше 230 закладок працівники Ковельського РУП та управління боротьби з наркозлочинністю вже вилучили. Наразі проводяться подальші заходи щодо встановлення усіх можливих місць закладок наркотичних речовин.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 307 КК України: йдеться про незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Поліцейські встановлюють усіх причетних до розповсюдження наркотиків.