Громадська організація «Центр журналістських розслідувань «Сила правди» зареєструвала інформаційне агентство «Сила правди».

Про це повідомили на сторінці організації у фейсбуці.

Громадська організація створена 19 жовтня 2017 року. Команда готувала розслідування, аналітичні статті та новини.

Тепер же “Сила правди” – офіційний засіб масової інформації

“Це був необов’язковий, проте вимушений крок, зважаючи на напрям нашої діяльності. В нашій роботі ми неодноразово стикалися з чиновниками, які просять “корочку”, що ти журналіст. Недавно ми отримали у Міністерстві юстиції України свідоцтво про реєстрацію інформаційного агентства “Сила правди”, – повідомили в організації.

Журналістка Оксана Петрук пояснила, що «Сила правди» – не класичне медіа.

“Ми не будемо випускати щоденно новин і ходити на засідання. В пріоритеті – оригінальні власні матеріали. Розслідування і аналітика. Також ми забезпечуватимемо юридичний супровід виявлених порушень. Фінансування за рахунок грантових коштів. Сподіваємось на підтримку наших читачів”, – розповіла журналістка.

У команді нині – 5 людей. Вони працюють по Волинській області.

“Наші теми – це корупційні зловживання чиновників, депутатів, митників, попушення в екологічній сфері, судовій і правоохоронній системах. Ми відкриті для конструктивних порад та пропозицій. В перспективі ми плануємо організовувати дискусії з залученням журналістів і експертів щодо питань, порушених в наших матеріалах”, – пояснила Оксана.