На Волині  кількість людей, які звернулися до медиків після святкування хрестин у ковельському кафе “Рандеву” зросла до 20.

Серед отруєних двоє дітей. Заклад тимчасово закрили, – повідомили у Волинському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Зазначають, що продовжується проведення епідеміологічного розслідування, заходів по локалізації та  ліквідації спалаху  гострої кишкової інфекції, який виник  після  родинних святкувань у ковельському закладі.

За медичною допомогою станом на 14. червня   звернулось  20 осіб, з них 2 дітей,  з симптомами харчового отруєння. За результатами бактеріологічного  обстеження  у 13 осіб виявлено сальмонелу. Стан хворих середньої важкості.

Довідково: 

Сальмонельоз – це гостре інфекційне захворювання тварин, птахів і людей, що вражає шлунково-кишковий тракт та інші внутрішні органи.

Збудник сальмонельозу бактерія Salmonella переважно уражає травну систему, спричиняючи діарею, інтоксикацію та зневоднення організму. В окремих випадках може виникнути сепсис і гнояки у внутрішніх органах.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Бійка у селі на Волині: чоловіка забрали в реанімацію