Для того, аби знизити показник завантаженості ліжок з киснем у лікарнях, що надають допомогу хворим з коронавірусом, на Волині збільшили кількість ліжкомісць.

Про це 11 листопада під час брифінгу повідомила заступниця голови Волинської облдержадміністрації Людмила Тимощук.

Наразі Волинь має перевищення трьох із шести індикаторних показників щодо коронавірусу, тому і перебуває у «червоній» зоні.

Зокрема, показник завантаженості ліжок з киснем становить 67-69% при нормативному 65%. Тож, аби показник продовжував зменшуватися, збільшують кількість ліжкомісць.

Станом на ранок 11 листопада, на стаціонарному лікуванні у медзакладах області перебували 1511 пацієнтів з коронавірусом або підозрою на цю недугу. Натомість, для прикладу, ще вчора, 10 листопада, було 1607.

Людмила Тимощук додала, що на Волині значно активізувалася вакцинальна кампанія. Протягом останніх декількох днів на Волині роблять до 9 тисяч щеплень за добу. Так, за вчора зробили 8751 щеплення.

Усього ж за час пандемії в області вже зробили 400 370 щеплень від коронавірусу. Завершили 18,5% курс вакцинації дорослого населення, тоді як загальноукраїнський показник – 26,7%.