Наступ мігрантів і ймовірно диверсійних розвідувальних груп на територію України з боку Білорусі – легенда масштабних військових навчань на кордоні Волині.  

Навчання об’єднали тисячі військовослужбовців усіх структур. Мета – злагоджена і оперативна робота усіх підрозділів. Відпрацьовують усі можливі сценарії.

Усе відбувалося без зброї. Порушників попереджали про незаконні дії. Якщо реакції не буде – застосують фізичну силу, спецзасоби та зброю.

Військові кажуть: зберігати спокій – входить у їхні обов’язки. Тим більше, що кожен з усіх присутніх проходив психологічні відбір і навчання.

За словами очільника Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовці показали професійну та оперативну роботу.

Також Денис Монастирський додав, що нині активно працюють над будівництвом державного кордону з Білоруссю. Адже навіть сітка є не по всьому периметру. Перетинати кордон ворог може і невеликими мобільними групами.

За інформацією силовиків, поки що активності на кордоні з Білоруссю не спостерігають. Штаби з охорони державного кордону працюють у п’яти областях, що межують з Білоруссю.