У Луцьку патрульні поліцейські роздавали маски та антисептики. Таким чином, вони нагадали громадянам про важливість дотримання карантину і носіння засобів індивідуального захисту, які надала одна з громадських організацій.

Про це інформують в пресслужбі патрульної поліції.

За словами інспекторки Ольги Шмігель, іноді патрульні зустрічають на вулицях людей, які не мають змоги придбати засоби індивідуального захисту чи забувають їх вдома.

“Звісно, поліцейські в першу чергу наголошують на важливості їх використання, проводять превентивну роботу, роз’яснюють дотримання законодавства, але є й випадки, коли на особливо злісних порушників складають адміністративні протоколи. Сьогодні такі потрібні речі отримали понад сто людей”, – розповідає інспекторка.

Також патрульні поліцейські зазначають, що здебільшого містяни, які потрапили в їхнє поле зору, були “озброєні” масками. А хто був без засобів особистого захисту, відразу одягав подаровану патрульними маску. В основному, люди реагували спокійно, спілкувалися з патрульними, слухали їхні поради й дякували за службу.

Півтисячі дезінфікуючих засобів і стільки ж масок до кінця тижня розповсюдять на вулицях міста та на карантинних пунктах.