Директор будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський заявив, що в.о. ректора Луцького національного технічного університету Петро Савчук не має комплексного бачення розвитку вишу.

Про це йдеться у дописі Разумовського у фейсбуці, – пише ІА Волинські новини.

Текст допису подаємо без змін:

«Три роки тому ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук запропонував мені стати заступником голови Наглядової ради цього закладу. Обіцяв тісну співпрацю, багато ініціатив. Говорили про те, щоб залучати студентів з будівельних та дизайнерських спеціальностей до спільних проєктів. У планах були навіть такі глобальні ідеї, як будівництво гуртожитку.

Але за ці роки, на жаль, я не відчув жодної ініціативи з боку ректора, щоб почати втілювати хоч щось із домовленого в життя. Нас тільки кілька разів зібрали на формальне засідання Наглядової ради, мети якого я, чесно кажучи, так і не зрозумів.

Наглядова рада університету має дуже потужний склад. Сюди входять народний депутат та співвласник фінансово-промислової групи «Континіум» Степан Івахів (голова ради), топ-менеджер «Континіуму» Олег Галущак, відомий волинський бізнесмен Олег Дмитрук, голова правління «Ковельсільмаш» Микола Заікін, депутати обласної ради та потужні аграрії Віталій Заремба і Роман Микитюк, багаторічний керівник підшипникового заводу «СКФ Україна» Володимир Цибульський. Усі ці люди, так само як і я, були готові підтримувати виш та його студентів. Зустрічатися з ними, мотивувати на успіх, ділитися досвідом та допомагати. Але ми так і не почули від університету та його керівника, як саме ми можемо це зробити.

Впевнений, що з таким потенціалом, який є у нашої Наглядової ради, можна було б вивести університет до рівня кращих в Європі! Але цей потенціал керівник вишу не використав зовсім. Технічний навчальний заклад повинен рухатися в ногу з часом, використовувати новітні технології та сучасну матеріальну базу для того, щоб випускати конкурентних фахівців. Але протягом цих трьох років я не відчув, що ректор Петро Савчук має комплексне бачення розвитку вишу.

Тому на виборах ректора технічного університету я підтримую Ірину Вахович. Ми знайомі багато років і я переконаний, що вона буде чудовим керівником. А всі наші ідеї та весь наш потенціал нарешті знайдуть практичне втілення для розвитку університету!» – йдеться у дописі.