На волинському кордоні виявили чергову спробу ввезення брендового одягу під виглядом «гуманітарної допомоги».

Про це пише пресслужба Волинської митниці.

Громадянин Федеративної Республіки Німеччина в’їхав вантажним автомобілем в зону митного поста «Ягодин» з вантажем «гуманітарна допомога». До митного контролю згаданим громадянином було подано товаросупровідні документи відповідно яких переміщується вантаж «одяг, бувший у використанні». Отримувачем даного товару являлась українська благодійна організація.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, встановлено невідповідність наявного вантажу до інформації наданої в товаросупровідних документа, поданих до митного контролю. Замість вживаного одягу у вантажному відсіку автомобіля переміщувалось 12 662 одиниці нового брендового одягу загальною вартістю 19 мільйонів 702 тисячі гривень.

Таким чином, з приховуванням від митного контролю, голова благодійної організації відправника намагався незаконно ввезти товар на митну територію України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартість понад 19 мільйонів гривень вилучено до рішення суду.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На “Ягодині” виявили контрабанду брендованого одягу. Вартість товару – 25 000 000 гривень