Урочистий марш, патріотичні композиції та вшанування пам’яті бійців. Всі ці урочистості відбулися на честь 5-ї річниці Національної гвардії України.

Саме так оркестр військової частини номер 1141 долучився до святкування 5-ї річниці Нацгвардії. Вулицею Лесі Українки до Театрального майдану військовослужбовці пройшлися урочистим маршем. Заступник командира частини, майор Андрій Сало поклав квіти до пам’ятного фотостенду “Героїв Небесної Сотні”. Також гвардійці вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Після цього військові оркестранти дивували перехожих патріотичними музичними творами.

Диригент військового оркестру, майор Віктор Лучинець каже, що для них виступати перед лучанами та демонструвати свої вміння є великою честю. Також розповідає, грати на музичних інструментах в русі – нелегка справа.

Привітати зі святом військовослужбовців прийшли представники обласної та міської влади, численних відомств і організацій, а також ветерани. Десятки військовослужбовців отримали почесні грамоти та подяки.

На завершення заходу капелан Олександр Вронський відправив богослужіння, після чого нацгвардійці пройшли урочистим маршем.