Над Луцьком літав російський лайнер. Рейс російської авіакомпанії «S7 Airlines» порушив заборону на польоти над територією України.

Про факт порушення повітряного простору України повідомив львівський фотограф Олег Яцків, у спільноті Авiатрафік, – пише  Львівський портал.

Зазначають, що  російський Boeing 737-8LP  вилетів із італійського Барі до Москви та  пролетів над Львовом та Луцьком. Потім він  вилетів з України у повітряний простір Білорусі в районі населеного пункту Бутове.

Близько 30 хвилин повітряне судно порушувало повітряний простір України.

Як відомо, українське небо закрите для російських літаківіз 26 листопада 2015 року. Прийняте рішення обумовлене систематичним порушенням правил польотів і порядку використання повітряного простору України з боку російських авіаперевізників (через окупацію Криму – ред.), та має на меті попередити будь-які можливі провокації в повітряному просторі України.

До слова, Російська Федерація зупинила видачу дозволів на проліт території РФ українськими авіакомпаніями ще в серпні 2014 року.

«S7 Airlines» (офіційна назва ВАТ «Авіакомпанія «Сибір») – російська авіакомпанія, що володіє найбільшою в Росії мережею внутрішніх маршрутів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Що робили на Волині надзвукові безпілотні літаки-розвідники. РЕТРОФОТО