У Луцьку визначили найкращого школяра у рамках конкурсу “учень року”. Цьогоріч це звання отримав Артем Кавара – одинадцятикласник, який здобув призові місця різноманітних олімпіадах. У числі його здобутків – третє місце на міжнародній олімпіаді з природничих наук та перемога на всеукраїнській олімпіаді з географії.
Посадовці кажуть, що цьогоріч 129 учнів луцьких шкіл стали призерами всеукраїнських олімпіад та інших конкурсів. Тож на заході вручали нагороди і тим учням, які відзначились у декількох інтелектуальних змаганнях. Серед таких учнів – десятикласник Віталій Пащенко, який отримав іменну стипендію з мовознавства, секція іноземної мови, імені Олени Пчілки. У числі його здобутків – третє місце на всеукраїнській олімпіаді з англійської мови, а також проект міжнародної співпраці з коледжем Макфатера у Флориді.
Також у рамках конкурсу чиновники відзначили й кращих освітян міста. Серед них – близько десяти педагогів, які перемогли у різних номінаціях. Всі вони отримали звання “вчителя року”.