Правоохоронні органи Франції почали евакуацію найбільшого табору для мігрантів в Парижі. Табір розташований на північному сході французької столиці, де проживають близько 1700 людей. Це вже 35-та евакуація табору мігрантів, організована владою Парижа за три роки. Мешканців  повинні розселити в двадцяти тимчасових притулках Парижа і  столичних околиць.
В основному в таборі проживають вихідці з Судану, Еритреї, Сомалі.  Найближчими місяцями влада Парижа планує евакуювати ще два табори, де живуть близько 800 і 400 мігрантів відповідно.

Помічника президента Білорусі – інспектора по Гродненській області Сєргєя Ровнейка затримали при отриманні хабара в 200 тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба комітету державної безпеки Білорусі.  В поле зору оперативних підрозділів помічник Лукашенка потрапив більше року тому, в зв’язку з інформацією про непоодинокі факти отримання хабарів від різних осіб за вирішення питань, що входять до його компетенції. Оперативники провели спецоперацію щодо документування протиправної діяльності посадової особи. При отриманні чергового хабара Сєргєй Ровнейко був затриманий з грошима в руках. У відомстві зазначили, що підозрюваний поміщений у СІЗО КДБ Республіки Білорусь і дає свідчення.

Влада Північної Кореї може утримувати у своїх таборах від 80 до 120 тисяч політв’язнів. Такі дані наводить Держдепартамент Сполучених Штатів Америки. Як випливає зі звіту, умови утримання на деяких об’єктах жахають. Спецпредставник США з питань релігійної свободи Сем Браунбек повідомив, що “У Північній Кореї діє гулагівський система, багато років ситуація залишається жахливою”. КНДР у документі охарактеризована як “країна, що викликає особливі побоювання”. Багато з ув’язнених піддаються побиттю, тортурам і покаранням через свою релігійну приналежність.
На питання про те, чи буде ця проблема порушена під час можливого саміту  Президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина, Браунбек відповів: “Думаю, вони піднімуть усі ці питання”. При цьому, ще 26 травня Дональд Трамп направив Кім Чен Ину послання, в якому поінформував про скасування зустрічі через ворожі заяви Пхеньяна. Проте, уже наступного дня його команда все ж заявила що США як і раніше орієнтуються на проведення саміту 12 червня в Сінгапурі.