Вчителя-терориста з лондонської школи засудили до довічного ув’язнення. Викладач основ ісламу Умар Хак був визнаний винним у спробі створити армію дітей а також планування терактів у тридцяти місцях британської столиці. Чоловік викладав у приватній мусульманській школі попри відсутність кваліфікації. Він нібито проводив уроки з вивчення ісламського віровчення, проте під час занять показував дітям пропагандистські ролики терористів та грав у рольові ігри, де діти виконували роль смертників. В поліції вважають, що Хаку вдалося радикалізувати не менше сотні дітей, серед них тридцять п’ять осіб нині потребують тривалої психіатричної підтримку.

Китайські ЗМІ офіційно підтвердили візит північнокорейського лідера в країну та його зустріч з першими особами КНР. У повідомленні державного інформагенства Сіньхуа пишуть і про мету чотириденного візиту Кім Чен Ина – налагодження дружніх відносин та співпраці. Диктатор КНДР вважає свою першу закордонну поїздку результатом пом’якшення ситуації на півострові та пропозиції Пхеньяну про перемовини.

Напередодні Дональд Трамп заявив, що перемовини між двома сторонами необхідно провести вже до травня. Лідери країн зустрінуться на нейтральній території.

Напередодні Мінфін США запровадив санкції проти фабрики тролів через втручання в американські вибори президента. Водночас спецпрокурор Роберт Мюллер працює над розслідуванням російського сліду.