Футбольний матч між Португалією та Нідерландами призупинили через двох вболівальників, які вибігли на поле, щоб поцілувати відомого футболіста Криштіану Роналду. Один з них як виявилось пізніше є відомим у Швейцарії коміком Карміном. Він разом з напарником вибігли на поле щоб зробити селфі з португалським форвардом та поцілувати відомого футболіста. Реакція самого гравця – судячи з його шокованого виразу обличчя – була неоднозначна. Охорона стадіону вивела чоловіків з поля та завадила ще одному фанату підбігти до Роналду. Матч закінчився поразкою Португалії з рахунком нуль три.

Кім Чен Ин здійснив свій перший іноземний візит у Пекін. Офіційного підтвердження не дає жодна з країн проте місцеві ЗМІ помітили як броньований потяг прямував з території КНДР в Китай через місто Даньдун. У готелях, вікна яких виходять на залізницю, припинили бронювання, а вулиці кишать поліцією та охоронцями. Наразі невідомо яка причина візиту. Проте навіть це – неабиякий крок для північнокорейського диктатора. Кім Чен Ин вперше навідався в іншу країну. Його ж батько значно частіше здійснював візити до сусіднього Китаю. Напередодні Дональд Трамп анонсував перемовини з Пхеньяном до травня. Ким Чен Ин погодився накласти мораторій на ядерні та ракетні випробування, якщо США сядуть за стіл переговорів. Вагому дипломатичну роль у налагоджені діалогу між країнами відіграла Південна Корея.

У Британії на одному з лондонських хмарочосів встановили вісімдесят чотири фігурки людей, одягнених у повсякденний одяг для того щоб привернути увагу до проблеми самогубств в країні. акція відбулася у рамках «Проекту 84», присвяченого запобіганню самогубствам серед чоловіків молодших 45 років. Ідея належить американському художнику Марку Дженкінс та благодійній організації Колм. За їхніми даними, у Великій Британії щотижня вісімдесят чотири людини вкорочують собі віку, три чверті з них — чоловіки.
Дженкінс зазначає, що людям треба подолати збентеження і почати говорити про ментальне здоров’я чоловіків відкрито, щоб вирішити проблему. Організатори закликають чиновників зайнятись цим питанням, щоб зуникнути такої великої кількість жертв. Також Колм радить чоловікам бути більш відкритими та боротись з гендерними стереотипами щодо мускулінності. Компанію підтримують відомі люди, політики та навіть члени королівської сім’ї.