Британська консалтингова компанія Скайтракс визначила найкращі летовища планети в межах премії волд зе епорт евордс, який ще називають «авіаційним «Оскаром». Очолив незалежний рейтинг вже вшосте поспіль сінгапурський аеропорт «Чангі». Він є основним в місті-державі та одним із найбільших транзитних вузлів Південно-Східної Азії. Минулого року “Чангі” обслужив більше шістдесяти мільйонів пасажирів з майже ста країн. За тиждень летовище допомагає дістатися клієнтам до понад чотирьохсот пунктів призначення в усьому світі. Серед тутешніх зручностей: два цілодобові кінотеатри, в яких безкоштовно демонструються найновіші блокбастер. Також тут є басейн на даху, різноманітні сади, ігрові зони для дітей.
На другому місці – Міжнародний аеропорт «Інчхон», розташований за сімдесят кілометрів від столиці Південної Корея – міста Сеул. Це найбільший авіаційний вузол країни і одне із найзавантаженіших летовищ світу.
Трійку найкращих замикає токійський аеропорт «Ханеда». Цього року під час підготовки рейтингу опитали близько чотирнадцяти млн людей – понад ста національностей у п”ятсот п”ятдесяти аервокзалах світу. Мандрівники оцінювали авіагавані за кількома показниками – безпека, митний та паспортний контроль, а також рівнем комфорту під час реєстрації, трансфером.