Цьогоріч у Нововолинську через карантинні обмеження не вдалося провести традиційних шкільних лінійок Однак обдаровані і талановиті юні містяни та їхні наставники не залишилися без відзнак та грошових премій.

У кожному закладі переможців олімпіад та конкурсів відзначили нагородами міської ради дистанційно, – пише Нововолинськ.com.ua.

З міської казни на преміювання найрозумніших та найуспішніших учнів цьогоріч виділили 39 тис. 175 грн. Про це розповіла начальниця управління освіти Ольга Лакиш.

“На розмір премій для успішних учнів впливає кількість перемог та призових місць. Чим більше відзнак має школяр – тим більше коштів отримає“, – зазначає начальниця управління освіти.

Відтак цьогоріч нагородили 298 учнів з Нововолинська. 184 із них – вихованці Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості, також премії отримав 31 спортсмен та 83 учні нововолинських шкіл.

Поруч із тим, традиційно нагороджують й наставників юних призерів.

“Понад 55 тис. грн виділили для преміювання наставників. Розмір винагород залежить від кількості добре підготованих учнів. Чим більше вихованців вчителя посіли призові місця – тим більшу премію він отримає“, – зазначила Ольга Лакиш.