Сьогодні для 130 випускників луцьких шкіл особливе свято. За успішне завершення навчального року, заступник міського голови Ірина Чебелюк, вручила їм золоті та срібні медалі.

Урочистості з цієї нагоди відбулись на території 27-ї школи з дотриманням усіх карантинних норм. Випускники стояли на безпечній відстані один від одного, а батьки споглядали за дійством з-за території навчального закладу, – пише пресслужба Луцької міської ради.

“Сьогодні особливий день, бо вітаємо особливих дітей. Дітей, які своєю наполегливою працею здобували медаль, яку сьогодні отримають”, – зазначила Ірина Чебелюк під час урочистої промови.

“Я впевнена, що вам було нелегко. Цей рік щоразу давав вам якісь нові випробування, але ви мужньо боролися та йшли до своєї мети. Завтра перед вами відкриється маса стежок, але ви маєте вибрати свою, правильну дорогу. Це – буде ваш вибір, ваше життя. Я бажаю вам здоров’я, успіхів, нових досягнень, звершень та простих речей, таких, як щастя і любов. Я вам бажаю жити і творити на благо нашого міста та нашої держави”, – привітала медалістів заступник міського голови.