Народна депутатка Ірина Констанкевич вважає, що українцям варто утримати високий рівень захисту найближчі 10 днів – і це остаточно зруйнує плани Росії.

Про це вона сказала у програмі «Актуально» на 12 каналі 26 лютого.

«Є інформація про те, що економічно, воєнно вони зараз втрачають. Насправді їхнього потенціалу вистачить максимум на 9-10 днів. Тому нам важливо протримати отакий високий рівень захисту найближчі 10 днів.

Вони відстають уже в поставках зброї – вона у них закінчується. Ракет не так багато. Всього стає менше, а взяти його нізвідки. Путін, коли йшов на цю війну, розраховував на бліц-криг – швидке, миттєве захоплення. Він одразу йшов на Київ, тобто у планах був не тільки Донбас, а і південь, північ, як показує карта. Хотів задушити всіх панікою, дестабілізацією, змінити владу.

Я не знаю, чи Януковича вони хочуть на білому коні ввести, чи ще когось. Але те, що Україна взяла проєвропейський, прозахідний вектор, їм як кістка поперек горла. І маніакальна вбивча ідея просто переслідує Путіна. Але я думаю, що він наступить на ті ж граблі», – висловилася депутатка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Диверсанти на Волині вже певний час були і готувалися, – народна депутатка. ВІДЕО