20 липня Луцьк сколихнула страшна новина: на проспекті Соборності сталося подвійне вбивство. В одній із квартир будинку №32 чоловік вбив свою доньку і дружину.

Про подробиці кривавої розправи – у сюжеті 12 каналу.

Пані Зоя повірити не може, що її сестри та племінниці вже немає в живих. З ними обома сьогодні вранці розправився 62-річний рідний чоловік та батько. Сокирою. Про те, що скоїв, розказав сам сусідці, а та повідомила поліцію.

Сталося подвійне вбивство у квартирі, де мешкали всі разом. Хоча злагоди, кажуть, у цій сім’ї не було.

Хоч офіційно Майя з чоловіком були розлучені, та через брак грошей були вимушені проживати під одними дахом. Саме там вранці 20 липня і знайшли мертвими 59-річну матір на ліжку та 22-річну дочку Таню в коридорі.

Марина – подруга загиблої. Каже, знала Таню більше десяти років. Дівчина була спокійною, не мала шкідливих звичок і не раз розповідала про проблеми у сім’ї. Загибла закінчила виш у Рівному, але щовихідних приїздила додому.

“Батько був неадекватний, а Таня і її мама були хороші люди. Батько їх бив, сварився з ними і так далі”, – пригадує Марина Пономарьова.

Добрих слів про голову сім’ї Пилипюків Василя не чути і від сусідів. Вони його побоювались. Кажуть, чоловік ніде не працював, був агресивним і часто вів себе неадекватно.

Часто чоловіка ловили і за крадіжками.

Після вбивства Василя одразу затримали поліцейські. Кажуть, на обліку не перебував, щоправда, вчиняв домашнє насилля.

Роки знущань над дружиною і донькою увінчались жахливою смертю обох. За скоєне чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.