Народний депутат Ігор Гузь вважає, що, закривши небо над Україною, країни Заходу наражають себе на небезпеку з боку Російської Федерації.

Про це він сказав у програмі програмі «Актуально» на 12 каналі 28 березня.

«Треба людям чесно сказати: якщо небо будуть закривати поляки зі своєї сторони, вони наражаються на небезпеку, коли крилаті ракети битимуть по їхній території.

Що таке закрити небо? Є такі системи Patriot у Румунії, в ряді інших країн, які можуть закривати Україну. Але тоді на територію цих краї будуть удари з території РФ чи з Чорноморського флоту. І вони бояться», – зазначив обранець.

Водночас, каже він, нас не залишають наодинці зі своєю проблемою.

«Я не можу сказати, що вони залишають нас наодинці, тому що працюють «Джавеліни», «Стінгери», «Байрактари», багато чого того, про що ми не знаємо чи не можемо сказати», – зауважив Ігор Гузь.

Також він пояснив, що означає недавній візит президента США Джо Байдена до Польщі.

«Приліт Байдена сюди був для того, щоб показати Польщі і країнам Східної Європи, які є членами НАТО, що «ми вас не здамо». Це важливо. А з Україною інша істрія. Я вважаю, що треба пожвавлювати поставки тих самих «Стінгерів», «Джавелінів», ППО, яка сьогодні обіцяна і, я думаю, десь працює. Ми в постійному контакті з нашими союзниками, і все, на що вони здатні, ми маємо витягувати, щоб покращувати обороноздатність», – заявив нардеп.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Продаж алкоголю в час війни – це глибока помилка», – нардеп