Любешівська громада бере участь в проекті “Не пали – компостуй”. Місцеві будуть вчитися утилізувати відходити без шкоди для довкілля.  Громада зможе відстежувати пожежі на основі даних НАСА. 

Про це повідомили на сайті Любешівської ОТГ. 

“Це проєкт-челендж для відповідальних громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів у своїх спільнотах”, – йдеться в повідомленні.

                         Що отримає громада від участі в проєкті?

  • Можливість моніторити пожежі на території громади в режимі, близькому до реального часу на основі даних НАСА (Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору);
  • Аналіз пожеж у громаді за останні 3 роки на основі супутникових даних;
  • Експертну підтримку щодо використання даних НАСА,  шляхів запобігання палінню, екологічних способів утилізації органічних відходів, зокрема компостування;
  • Комунікаційну підтримку щодо відмови від практики паління та переходу до компостування
  • Зміцнення іміджу громади як екологічно відповідальної серед інших громад, Уряду, інвесторів, міжнародних партнерів, у медіа тощо.

Враховуючи ситуацію з поширенням COVID-19 та введенням карантину, усі консультації по проєкту будуть здійснюватися дистанційно.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Пожежа у Луцьку: згоріли пожитки безхатьків.