У Міністерстві охорони здоров’я розробили ряд вимог до відвідування перукарень, салонів краси та парків.

Відповідний документ опублікували на офіційному сайті МОЗу, пише УНІАН.

У перукарнях та салонах краси перед початком робочого дня працівникам повинні міряти температуру. Прийом клієнтів здійснюватиметься за попереднім записом, а очікування черги має бути ззовні приміщення. Перукарі мають бути у масках.

У парках та скверах адміністрація зобов’язана розмістити на території і при вході в зони відпочинку правила їх відвідування. Забезпечити роботу туалетів на території зон, наявність рідкого мила, антисептиків на вході в них і їх регулярне прибирання та дезінфекцію.

Заборонено проводити заходи на території зон відпочинку, не функціонуватимуть атракціони і розважальні заходи. Водночас відвідувачі мають право користуватися зонами відпочинку з дотриманням індивідуальних заходів профілактики та групами не більше трьох осіб.

Також можна використовувати рекреаційні зони для індивідуальних пробіжок і занять спортом при дотриманні належної соціальної дистанції та правил, встановлених адміністрацією.

Нагадаємо, раніше Кабмін вирішив продовжити карантин в Україні з 11 до 22 травня. Втім, з 11 травня таки будуть пом’якшення: дозволили відвідувати парки. Із детальним списком закладів, яким дозволили працювати, можна ознайомитись тут.