У Ковелі влаштували заняття з територіальної оборони. Його організували представники громадського формування “БУГ” спільно з військкоматом. Практичні навички демонстрували у міській раді. 

Навчання проводили для місцевих урядників. Парамедики демонстрували, як зупинити кровотечу, накладати шини при переломах та як правильно транспортувати пораненого

Військові показали, як правильно користуватися зброєю. Попрактикуватися міг кожен охочий. Такі заняття з територіальної оборони обіцяють проводити і надалі для мешканців громади. Окрім того, у Ковелі проводять вишколи для цивільних “Не панікуй! Готуйся!”

Навчання для цивільного населення проводять представники Громадського штабу оборони Ковеля та учасники громадських організацій. Тут теж вчаться поводитися зі зброєю, говорять про основні положення для стрільби і не забувають про домедичну допомогу. На вишколи, кажуть, приходять і підлітки, і дорослі. Навчання проводять за попереднім записом. Відбуваються вони по неділях. Тож всіх охочих запрошують приєднатися до вишколу вже 20 лютого.