Співак з Луцька Сашко Положинський закликав українців не дискутувати про вибори в агресивній формі.

Про це йдеться на його сторінці у Фейсбуці.

Текст допису подаємо без змін.

“Благаю вас – не перетворюйте вибори на громадянську війну! Не нав‘язуйте свій вибір усім довкола – принаймні, не робіть цього в надто агресивній формі. Не зневажайте інший вибір чи інше бачення, не породжуйте ненависть одне одного лише на основі різниці у поглядах, не ображайте когось лише за те, що він не розділяє ваших політичних вподобань і симпатій.
Обговорюйте, але не поливайте, дискутуйте, але не лайтеся, переконуйте, але не переходьте на особисте, аргументуйте, але й прислухайтеся до аргументів

Якщо ви з опонентом сходитеся в тому, що Україна має бути самостійною і незалежною державою, дбати про власні інтереси, розвивати свій потенціал у всіх напрямках, захищати свою територію та свій народ, то значить в головному ви вже однодумці.

А те, що в кожного своє бачення того, яким шляхом цього досягати, – привід для ведення діалогу, а не для розпалу ворожнечі.
Хто би не став чи не стала Президентом, він чи вона не зможе нашкодити Україні, якщо ми з вами цього не дозволимо. А не дозволимо ми тільки тоді, коли матимемо єдність та повагу одне до одного.

І хоч подаю я своє звернення у дещо жартівливій формі, все це дуже серйозно. Історія свідчить – там, де починався наш внутрішній розбрат, закінчувалася Україна.  Благаю, не дайте шансу зовнішнім і внутрішнім ворогам розділити нас!”