Деякі підприємці можуть отримати не 8 тисяч гривень компенсації через відсутність роботи під час карантину , а по три чи чотири тисячі. Крім цього, грошей може не вистачити усім ФОПам.

Про це у програмі Актуально розповів адвокат Олег Огородник.

«Те, що уряд написав, що ФОПи отримають 8 тисяч не означає, що кожен підприємець отримає саме цю суму. 8 тисяч гривень – це гранична межа тих виплат, на які має право претендувати фізична особа-підприємець. Вони будуть розраховуватись за відповідною формулою. Тому коли людям буде приходити менша сума, наприклад, три тисячі чи чотири, люди почнуть бити тривогу і будуть казати, що нас обманули, тому треба про це розповідати підприємцям заздалегідь», – каже Олег Огородник.

Крім цього, в бюджеті на виплату підприємцям заклали певну суму, тому якщо більша частина підприємців подасть заявки, то грошей на усіх може не вистачити.

«Виплатять тим, хто перший подасть заявку», – каже адвокат.

Нагадаємо, подати заявки на компенсацію через карантин підприємці  можуть до 21 грудня цього року. Такі виплати здійснюються лише підприємцям з певними КВЕДами. Якщо подати заявку у визначений час, то вже до кінця року на рахунок у банку підприємці зможуть отримати до 8 тисяч гривень.

ДИВИТИСЯ ТАКОЖ: “Актуально” з Олегом Огородником