Міст на вулиці Шевченка у Луцьку, на якому у неділю, 11 липня, пішоходи виявили провалля, залатали. Його планують капітально відремонтувати.

Про це розповів начальник департаменту ЖКГ Луцькради Микола Осіюк, – пише ІА Конкурент.

“Ми вчора це все засипали. Плануємо підасфальтувати чи підбетонувати, будемо дивитися. На сьогодні вже є технічний висновок на цей міст, ми готуємо технічне завдання на тендер на проектування капітального ремонту цього мосту.

Сама конструктивна частина моста перебуває в задовільному стані. Те, що є на пішохідній частині моста деякі провали і відшарування оцих самих бетонних плит – ми його ліквідовуємо методом досипання і так далі. І плануємо у наступному році зробити його капітальний ремонт. На сьогодні проведено експертно-технічне обстеження моста, і заплановано на його основі провести тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації на його капітальний ремонт”, – пояснив він.

Головний комунальник Луцька каже, що наразі немає необхідності вводити обмеження по руху транспорту.

“Не є він такий аварійний чи якась інша ситуація. Звичайно, необхідно провести ремонт і підсилення. Ми розглядаємо у процесі капітального ремонту цього моста розширення, щоб зробити три смуги по цьому мосту”, – зауважив він.

Коли можна чекати початку робіт, комунальник говорити не береться. Все залежить від фінансування і результату проектних робіт.