Від +20 до плюс +32. За прогнозами синоптиків спекотно на Волині буде до кінця місяця. Однак, це не привід активно засмагати, пише на своїй сторінці у Фейсбук Міністерка охорони здоров’я Уляна Супрун.

За словами фахівців, коли шкіра засмагає – захищається від згубного впливу ультрафіолетових променів. Адже вони викликають опіки, сушать шкіру, пришвидшують її старіння, роблять шкіряний покрив менш пружним, активують герпесвірус і відпустка може затьмаритися через “застуду” на губах. А ще ультрафіолетеві промені збільшують ймовірність раку.

А ще, лікарі радять, не відмовлятися від сонцзахисного крему. Його треба наносити за правилом чайної ложки, тобто по чайній ложці на кожну частину тіла і повторювати процедуру щодвігодини. Лучанка Леся Коробчук реалізовує косметику, тож про цю продукцію знає  чимало. Каже важливо звертати увагу на СП фактор – тобто рівень захисту.

Та попри значний шкідливий вплив сонця на людський організм, запевняють медики, здоровий загар  корисний при вугрях, екземі, псоріазі, атопічному дерматиті та нейродерматиті. Під впливом сонячних променів посилюється циркуляція крові, з’являється відчуття бадьорості та підвищується імунітет. Крім цього, бронзовий відтінок шкіри – це ще й привабливо.