Поряд із школою №7, що на вулиці Дубнівській у Луцьку – небезпечний пішохідний перехід, через який щодня ходять сотні дітей. Автівки тут часто їздять з великою швидкістю, розповідають лучани. Лежачих поліцейських немає, зебра практично стерлася з асфальту, а замість тротуару – болото. Батьки кажуть, місце необхідно облаштувати.

У 2017-му році на цьому переході вже трапилася трагедія. Тоді автівка збила 9-річного хлопчика, розповідають у патрульній поліції.

Після цього випадку лучани почали вимагати встановлення лежачих поліцейських. На сайті міської ради навіть з’явилася відповідна петиція. А в сьомій школі батьки ініціювали збір підписів із такою ж вимогою: встановити обмежувачі швидкості. І отримали відповідь, однак – не на свою користь. Виявляється вулиця Дубнівська у списку доріг магістрального значення. І встановлювати лежачі поліцейські тут – заборонено законодавством.

На проблемному переході задля безпеки дорожнього руху водіям та перехожим треба користуватись дорожніми знаками та зеброю, каже директор Департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась

А поки за безпеку школярів відповідають вчителі та батьки.

Патрульні кажуть, якби водії не перевищували швидкість та пригальмовували перед пішохідними переходами, то трагічних випадків можна було би уникнути.