Заступник міського голови Луцька Григорій Недопад прокоментував інформацію про нібито неякісні дезинфектори, які отримують медики від міської ради. Такі дані опублікували деякі місцеві ЗМІ. Однак Недопад переконує: ця інформація є маніпулятивною.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

“Можливо, хтось таким чином уже готується до передвиборчої кампанії, обливаючи брудом своїх опонентів, перекручуючи факти й поширюючи неправду.  Такі публікації мають очевидний провокаційний зміст і не відповідають дійсності. Якість розчинів для дезінфекцій контролювалася постійно, про що свідчать відповідні висновки і протоколи санстанції”, – зазначив він. 

Недопад додав, що тепер щоб запобігти подальшим провокаціям у питанні якості розчинів для дезінфекцій, здійснюється попередній аналіз розчину в кожній цистерні.

Концентрований розчин для дезінфекції вулиць підприємство «Луцькспецкомунтранс» отримує на підприємстві «Волиньхімконтроль». Далі працівники підприємства Волинське обласне медично-виробниче підприємство «Профілактична дезінфекція» здійснюють процес змішування концентрату в необхідній кількості.

“Кожну машину опломбовують і розчин доставляють в санстанцію за адресою пр. Волі, 55. Там здійснюється аналіз розчину в кожній цистерні й після задовільних результатів розчином обробляються вулиці, а також дезинфікатор видається для ОСББ”, – наголосив Григорій Недопад.