Волиняни на декілька днів покинули зону комфорту аби покращити свій рівень знань. Молодь зі всієї України здобувала навички із цивільних та військових дисциплін. Незнайомці за кілька днів стали близькими друзями.

Чим корисне національно-патріотичне виховання – дізнавалися наші журналісти.

Посеред лісу без мобільного зв’язку, в постійному русі, при жорсткій дисципліні та за відсутності сну – у таких умовах близько трьох десятків юнаків та дівчат упродовж трьох днів проходили теренівку “Яструб -2021” на Київщині. Учасники вивчали, які типи озброєння є в українській армії, як їх застосовувати, виявляти вибохонебезпечні речі. А ще проходили лекції з ідеології.

Серед чималої кількості хлопців неможливо не помітити тендітну дівчину Вікторію. Вона каже: хлопці завжди стараються допомогти і підтримати. Найбільше їй сподобалась нічна тривога.

Такі вправи допомагають реагувати спокійно на будь-які ситуації, адже відшліфовується контроль та зосередженість, додає дівчина.

Як надати першу меддопомогу посеред лісу – навчають лікарі. Розрізняти та зупиняти кровотечі, транспортувати пораненого та багато іншого, аби врятувати життя – дуже важливі знання, які можуть стати у нагоді будь якої миті.

На черзі військова підготовка. Постріли, гранати, захоплення будівлі, – все максимально схоже до реальних подій. Групами, прикриваючи один одного штурмові загони стараються зі всіх сил “вибити” ворожу команду. Окрім цього, учасники мали змогу навчитися керувати квадрокоптером. Пройшли тренування зі спортивного ножового бою.

За три дні теренівки молодь з різних регіонів України не лише навчилася боронити країну та рятувати у надзвичайній ситуації, а й підкріпила патріотичні знання. Звісно ж, не обійшлося і без подарунків. А організатори впевнені: завдяки згуртованості та особливій атмосфері число учасників щороку лише більшатиме.