Народний депутат Степан Івахів планує взяися за село Уховецьк Ковельського району: збудувати там нову амбулаторію та клуб.

Про це йдеться на сторінці Степана Івахів у фейсбуці.

Директорка школи в селі Уховецьк Ковельського району розповіла, що коли до них приїжджають з профтехучилищ, щоб агітувати школярів, то висловлюють захват від школи. І відразу питають, хто у них депутат.

“Приємно, що люди цінують мій внесок, але за кожною успішною справою завжди стоїть командна робота: депутата, його помічників, громади, сільського чи міського голови”, – поділився Івахів.

Він додав, що планує продовжувати допомагати школі в Уховецьку. Основне завдання зараз – включити село у державну програму для спорудження тут спортивного поля.

З іншого, що запланували зробити в селі – перекрити дах, утеплити фасад і провести благоустрій навколо садка, збудувати амбулаторію та достойний клуб.

“Крім того, я вже долучився до хорошої справи – розбудови місцевого табору «Оберіг». Громада має амбітні плани розширити його роботу, щоб вона тривала не тільки протягом літа, а 9 місяців на рік. Почали з малого – розчистки озера, але впевнений, що справу вдасться оперативно довести до кінця”, – йдеться у повідомленні.