На Волині обрали нову голову облради. У п’ятницю на сесії депутати підтримали відставку Ігоря Палиці, який переміг на парламентських виборах від 22-го округу і незабаром отримає мандат депутата Верховної Ради.

Заміну йому знайшли та погодили швидко. То ж вперше волиньраду очолюватиме жінка. Ірина Вахович – депутатка від “УКРОПу” її кандидатуру підтримали більшістю голосів. Екс очільниця бюджетної комісії каже, що призначення було великою несподіванкою. За спиною маєчотири роки депутатства, працювала у Луцькому технічному університеті завідувачкою кафедри, деканкою, директоркою інституту, проректоркою. Але, каже, що тут все інакше.

Нинішнім пріорітетом вважає порятунок від обміління Шацьких озер, фінансування комунальних закладів і опіка над соціально-незахищеним населенням. Щодо бюджетної комісії, то тепер її очолить Михайло Імберовський. Після того як Ірина Вахович склала присягу, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик назвав цей день історичним і зробив гучну заяву.

Його місце посів депутата від “Свободи” Юрій Поліщук. Окрім того на сесії прийняли і новачків. Оскільки Ігор Палиця та В’ячеслав Рубльов склали мандати, то з’явилося два вакантних місця. Поки закрили лише одне. Замість Палиці депутатом став лікар-хірург Старовижівської центральної районної лікарні Олександр Голуб.