Минулого літа про школу в селі Озеро заговорили у всій Україні.  Батьки активно скаржились на надто строгу та навіть деспотичну директорку Світлану Степанюк. Запевняли, що вона принижує учнів та занижує оцінки. А заговорили вони після того, як керівничка школи змусила дев’ятикласника переписати екзамен.

За батьків вступались і вчителі. Казали – працювати у  атмосфері булінгу просто неможливо. Тому ще минулого літа і батьки, і вчителі почали вимагати звільнення педагога. Активно ходили на громадські слухання та сесії райради. Врешті, досягли мети: Світлану Степанюк таки звільнили.

Але на цьому історія не завершилась. Бо Світлана Степанюк вирішила поновитись на посаді та звернулась до суду.

Паралельно вона подала свою кандидатуру на конкурс, на якому обирали нового директора озерівської школи. Та через те, що дата конкурсу збіглась із судовим засіданням, вона прийти не змогла. Натомість відправила дві заяви. В одній з них попросила перенести засідання. А в іншій запропонувала розпустити комісію.

Проте, обидві заяви члени комісії не задовольнили. Також проголосували за те, аби проводити конкурс без претендентки.

Тож на посаду директора претендували двоє: Іван Носко, методист із відділу освіти, та Наталія Рудько – вчителька фізкультури Звірівської школи.

Втім, на першому етапі Наталія не набрала прохідний бал, тож претендент залишився один – Іван Носко. Він і став переможцем конкурсу. Обіцяє – за його каденції учні та вчителі будуть одним дружнім колективом.

Про попередню керівницю каже небагато.

Батьки дітей цим рішенням повністю задоволені. Кажуть – сподіваються, що це вже завершення скандальної історії. Новопризначений директор приступить до своїх обов’язків вже за кілька днів.