Верховна Рада України скасувала депутатську недоторканність. Серед обранців, які проголосували за таке рішення – мажоритарник з Волині Степан Івахів.

Про це йдеться на його сторінці у фейсбуці.

Підтримали документ фракції “Слуги народу” (252 нардепи, повний склад), “Європейська солідарність” (підтримали 24, 3 утримались), “батьківщина” (23, повний склад), “за майбутнє” (22, повний склад), “Голос” (19, повний склад), позафракційні (33 – за, 1 утримався). За зняття недоторканності не голосувала фракція “Опозиційної платформи – За життя”.

“Триває лише другий пленарний день Верховної ради 9 скликання, а я вже маю честь відзвітувати волинянам про перші виконані мною обіцянки. Саме ті обіцянки, які були зазначені в моїй передвиборчій програмі або про які я згадував під час зустрічей з вами, шановні волиняни”, – написав він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Українських нардепів позбавили недоторканності. Що це означає?

“Я обіцяв, що волинські мажоритарники будуть працювати разом. Обіцянка виконана. І тепер разом з Ігорем Палицею, Іриною Констанкевич та Ігорем Гузем ми будемо дбати про розвиток Волинського краю. Я обіцяв підтримувати законодавчі ініціативи президента Зеленського, щоб допомогти йому реалізувати ті позитивні зміни, яких від нього так чекають українці. І я проголосував за всі законопроекти, які подав президент”, – йдеться у повідомленні.

Ще одна виконана обіцянка – підтримка зняття депутатської недоторканості.

“Обіцяв – зробив. І це тільки початок, попереду ще багато роботи. І разом – ми зробимо більше!” – зазначив Степан Івахів.