17-19 травня 2023 року в м. Луцьку проходить звітно-виборча конференція Української Церкви Християн Віри Євангельської. Під час заходу, що проводиться раз на чотири роки, відбулися вибори старшого єпископа та його заступників.

Привітати учасників конференції приїхало понад тридцять делегацій з різних країн Європи та Америки. Зокрема, єпископи та пастори з Великої Британії, Італії, Іспанії, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Швеції, США та інших країн.

Під час урочистого відкриття свої вітання передали голова Верховної Ради України, Уряду та органів місцевої влади. Зокрема з найкращими побажаннями та словами подяки за активну роботу у гуманітарній, соціальній та духовній сферах, звернувся до учасників конференції заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, головний спеціаліст з питань релігій та національностей обласної військової адміністрації Василь Гайдук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк та інші.

Другий день звітно-виборної конференції УЦХВЄ, 18 травня, розпочався з молитовного служіння, звітів та продовжився виборним процесом. Шляхом таємного голосування (з перевагою 73% голосів) делегати конференції обрали старшого єпископа Анатолія Козачка, який до цього служив першим заступником старшого єпископа Михайла Паночка.

Першим заступником обрано  Віталія Яцюка, який раніше служив старшим пресвітером Тернопільського  обласного об’єднання  УЦХВЄ.

Єпископ Михайло Паночко – служіння скарбника братерства.

Довідково

Козачок Анатолій Миколайович народився в с. Воєгощі Камінь-Каширського району на Волині 21 серпня 1972 року.

Освіта:
У 1996 році закінчив Київський біблійний інститут за спеціальністю  «Християнська освіта».

У 2000-2003 роках здобув ступінь магістра теології в Євангельській теологічній семінарії.
У 2008-2012 роках здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент» у Європейському університеті.

Служіння:
Анатолій Козачок розпочинав служіння на місіонерському полі в Карелії (1992-1993 роки). Після повернення в Україну вступив до Київського Біблійного інституту, де згодом став помічником пастора у церкві «Божий мир», яку започаткували студенти (1995-1997 роки).

З 1998-го до сьогодні служить старшим пастором Київської церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївська, 57).
З 2000 року є членом правління Українського біблійного товариства.
Починаючи з 2010 року протягом кількох каденцій служив старшим пресвітером Київського міського об’єднання УЦХВЄ. А з 2015-го – заступником старшого єпископа у центральному регіоні (Київ, Київська, Сумська, Черкаська, Чернігівська області).
Під час звітно-виборної конференції у травні 2018 році Анатолія Миколайовича було обрано першим заступником старшого єпископа Михайла Паночка.
Одружений з 1996 року, разом із дружиною Ольгою виховали двох синів і дві доньки.